مقالات

نکات مهم در فریت بار به سوئد

توسط تیر 4, 1398 بدون نظر

سوئد کشوری است که در شمال اروپا و در شبه جزیره اسکاندیناوی قرار گرفته است . استکهلم بزرگترین شهر و پایتخت سوئد محسوب می شود . سوئد به دلیل سرانه تولید ناخالص داخلی جزو هشتمین کشور در دنیا می باشد و جایگاه مطلوبی از لحاظ آزادی و کیفیت زندگی ، بهداشت و آموزش و رفاه و توسعه اقتصادی و انسانی را دارد . در ادامه در مورد فریت بار به سوئد و نکات لازم جهت ارسال بار به این کشور می پردازیم .

شرایط فریت بار به سوئد

استکهلم مهمترین شهر سوئد می باشد و یکی از مهاجرپذیرترین شهرهای اروپایی نیز است . ایرانیان زیادی مقیم شهر استکهلم هستند و هر ساله مراسم و جشن های مختلفی را برگزار می کنند . جشن های سنتی چون نوروز ، چهارشنبه سوری و شب یلدا از مراسم های هرسال این کشور برای ایرانیان مقیم کشور سوئد می باشد . یکی از دغدغه و نگرانی های ایرانی ها نحوه فریت بار به سوئد  بدون مشکل و دردسر می باشد .

مهم ترین مسئله در فریت بار به سوئد نحوه بسته بندی و ارسال با کیفیت آن به کشور سوئد می باشد.نکاتی را در ادامه برای شما بازگو خواهیم کرد که در صورتی که دقت داشته باشید می توانید بدون نگرانی بسته یا بار خود را ارسال نمایید . بهترین بسته بندی در فریت بار به سوئد استفاده از کارتن های سفت و چند لایه است .

این نکته را باید در نظر داشته باشید که بسته بندی محکم کالا به منظور جلوگیری از آسیب دیدگی در زمان جا به جایی و دست به دست شدن انجام می شود ، باید به صورت تخصصی و با توجه به استانداردهای موجود انجام شود. در ادامه به نحوه ارسال و فریت بار به سوئد توسط شرکت آرامیس کارگو می پردازیم .

زمانی که مسافرین و مهاجرین بار اضافی خود را به مقصد سوئد و یا کشورهای دیگر ارسال می کنند به اصطلاح به آن فریت بار می گویند و معمولا بار ارسالی در زمان 3 الی 4 روز کاری به مقصد مورد نظر به دست گیرنده می رسد .اما نکاتی را باید مورد فریت بار به سوئد در نظر داشته باشیم تا بدون مشکل بسته یا کالا به مقصد برسد .

مسافرین باید این را در نظر داشته باشند، برای ارسال و فریت بار به سوئد باید حداقل یک هفته قبل به شرکت حمل و ارسال بار جهت بازدید و بسته بندی تخصصی تماس برقرار کنید تا بار به موقع در تاریخ مشخص به مقصد مورد نظر برسانید .

فریت بار به سوئد زمانی انجام می شود،که زمان برای مسافر مهم باشد و بار فضای زیادی را اشغال نکند و از همه مهم تر اغلب فریت بار به دلیل امن بودن و قابل دسترس بودن از سایر مسیرهای ارسالی توسط مسافرین انتخاب می شود.

اقدامات لازم جهت حمل بار هوایی به سوئد

تشریفات گمرکی از اقداماتی است که در زمان حمل بار هوایی توسط مسافرین به همراه نماینده و کارشناس شرکت حمل بار هوایی صورت می گیرد و گاهی مسافر به دلیل مشغله زیاد زمان کافی را در اختیار نداشته و نماینده ای را برای انجام امور تشریفاتی گمرکی انتخاب می کند . پس از بسته بندی کالا در صورت نیاز محموله پالت بندی می شود . این اقدام بعد از امور گمرکی جهت جلوگیری از آسیب احتمالی در مسیر انجام می شود .

آرامیس کارگو تمامی اقدامات فوق را توسط کارشناس و متخصص در کوتاه ترین زمان و با قیمت و کیفیت مناسب انجام می دهد . هدف اصلی این شرکت جلب رضایت مشتریان خود می باشد. برای اطلاع از نحوه بسته بندی و هزینه و ارسال آن به سوئد می توانید با مشاورین مجموعه ما در تماس باشید.

هزینه فریت بار به سوئد با توجه به ابعاد و حجم کالا محاسبه می شود . پس از بررسی دقیق بسته و درج مشخصات و آدرس فرستنده و گیرنده و انجام تشریفات گمرکی توسط نماینده انتخابی مسافر یا شخص فرستنده ، بسته جهت ارسال هوایی به مقصد مورد نظر آماده می شود . توجه به این نکته نیز لازم است که حتما شخص گیرنده با دردسترس داشتن کارت شناسایی می تواند بسته را از گمرک فرودگاه مقصد دریافت نماید.

قوانین و مقررات فریت بار مسافری به سوئد در تمامی فرودگاه های بین المللی این کشور یکسان بوده و بهتر است قبل از ارسال قوانین مربوط به ارسال بار به سوئد و سایر شهرهای این کشور را با دقت بخوانید .