مقالات

هزینه فریت بار به سوئیس چگونه محاسبه می شود ؟

توسط تیر 4, 1398 بدون نظر

فریت بار به سوئیس یکی از رایج ترین روش های ارسال بار به کشور توسعه یافته سوئیس در اروپای غربی می باشد . این کشور مقر بسیاری از سازمان های مهم بین المللی در دنیا چون صلیب سرخ ، سازمان ملل و تجارت جهانی است . در ادامه قصد داریم در مورد شرایط و هزینه فریت بار به سوئیس توضیح دهیم، با ما همراه باشید.

مسافرت و فریت بار به سوئیس

کشور سوئیس به دلیل داشتن استانداردهای بالا و امکانات رفاهی فراوان برای زندگی ، امکان پیشرفت در شغل و تحصیل یکی از کشورهای مهاجرپذیر از سراسر دنیاست. مهاجرین بخصوص ایرانیان زیادی ساکن سوئیس هستند و به ایران هرسال سفر می کنند . ارسال و فریت بار به سوئیس معمولا توسط مهاجرین و مسافرین انجام می شود . فریت بار معمولا وزن آن از وزن بار مسافری بالاتر است و ارسال بار در این شرایط به صورت خصوصی انجام می شود .

در کنار آن محصولات نیز به صورت صادرات و واردات از ایران و سوئیس به صورت فریت ارسال می شوند که اغلب محصولات کشاورزی می باشند .تاجران معمولا محموله خود را به صورت فریت بار به سوئیس ارسال می کنند زیرا این روش برای آن ها بسیار مطمئن و مقرون به صرفه می باشد. کشور سوئیس یکی از ثروتمندترین کشورهای دنیا می باشد . مهم ترین قسمت های اقتصاد کشور سوئیس را بانکداری آن تشکیل می دهد .

فریت بار به سوئیس

طبق گزارشات گمرکی ایران ، کشور سوئیس اولین کشور در اروپاست که بیشترین صادرات محصولات را به ایران دارد . شرکت حمل و نقل آرامیس کارگو خدمات با کیفیت ارسال و فریت بار به سوئیس را در کمترین زمان و با استفاده از افراد باتجربه و متخصص در این زمینه انجام می دهد .برای اطلاع از هزینه و سایر خدمات ارسال بار می توانید با مشاورین مجموعه در ارتباط باشید .

چنان چه مسافر هستید و می خواهید بسته یا کالایی را برای اقوام و آشنایان خود ارسال نمایید . فریت بار به سوئیس مناسب ترین روش برای ارسال بار می باشد . در زمان مهاجرت و مسافرت مهم ترین مشکل برای اکثر افراد اضافه بار و هزینه های پرداختی بعد از آن می باشد . فریت بار مسافری راه حل مناسبی است که به افراد کمک می کند و به منظور جلوگیری از جریمه شدن مسافرین انتخاب می شود.

هزینه فریت بار چگونه محاسبه می شود ؟

اکثر مسافرین زمانی که در فرودگاه هستند،می خواهند هر چه سریعتر بار خود را تحویل دهند و کارت پرواز را دریافت نمایند . در این وضعیت چگونه می توانند متوجه مقدار بار اضافه خود شوند و یا در صورت داشتن اضافه بار چه مقدار جریمه را به شرکت هواپیمایی پرداخت کنند .در این شرایط مسافرین مجبور هستند هرچه شرکت های هواپیمایی می گویند را گوش دهند و جریمه منظور شده را پرداخت نمایند.

فریت بار به سوئیس که به حمل بار مسافرین و مهاجرین با هزینه مناسب تر از پرداخت جریمه در زمان اضافه بار مسافری دریافت می شود در قسمت خدمات بار فرودگاه انجام می شود .شرکت آرامیس کارگو خدمات مختلفی را در زمینه فریت بار مسافری اعم از بسته بندی و ارسال بار به کشورهای دیگر انجام می دهد .هزینه فریت بار کالا را با توجه به حجم و ابعاد آن محاسبه می کنند و نسبت به جریمه اضافه بار مقرون به صرفه می باشد.

چنان چه قصد دارید کالا یا وسایل مختلفی را به صورت فریت بار به سوئیس ارسال نمایید، می توانید با مشاورین آرامیس کارگو در ارتباط باشید و از خدمات باکیفیت این مجموعه بهره مند شوید. اولویت در حمل بار هوایی آرامیس کارگو حفظ منافع مسافرین می باشد و با درنظر گرفتن آن کالا یا بار مورد نظر با مناسب ترین قیمت و بهترین بسته بندی جهت ارسال به سوئیس انجام می شود .

بسته بندی کالا باید به صورت تخصصی و با توجه به استانداردهای فریت بار مسافری صورت گیرد تا هیچ آسیبی در زمان ارسال بار برای بسته اتفاق نیفتد. علاوه بر بسته بندی مناسب بهتر است ماهیت بسته پیش از ارسال مشخص باشد . اطلاعات شخص فرستنده و شخص گیرنده بر روی جعبه درج شده باشد تا در زمان ارسال بار مشکلی برای آن به وجود نیاید و به راحتی به دست گیرنده در فرودگاه مقصد برسد. برای کسب اطلاعات بیش تر در زمینه ارسال بار و شرایط و قوانین موجود در آن کشور با کارشناسان و مشاورین ما در تماس باشید.