مقالات

نحوه فریت بار به عراق – ارسال بار به عراق

توسط شهریور 13, 1398 بدون نظر

شرکت فریت بار آرامیس کارگو با ارسال بار به نقاط مختلف جهان مانند عراق ، انگلیس ، استرالیا ، آلمان ، سوئد ، ایتالیا ، ترکیه و غیره در کوتاه ترین زمان و بهترین کیفیت در خدمت شما عزیزان می باشد . با استفاده از خدمات آرامیس کارگو امنیت بار کالای خود را تضمین کنید . هدف ما در این مقاله بررسی نحوه فریت بار به عراق می باشد .

در خاورمیانه و شمال غرب خلیج فارس کشور عراق واقع شده است . شهر بغداد پایتخت کشور عراق می باشد . اقلیم کردستان عراق که در بخش شمالی قرار دارد از شمال با ترکیه ، از شرق با ایران ، و از غرب با ترکیه هم مرز است . متاسفانه در گذشته به دلیل جنگ و ستم ، تمدن عراق نابود شده است و وضعیت سیاسی از گذشته تا کنون در این کشور در وضعیت ناپایدار قرار دارد .  در صورت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به عراق با ما همراه باشید …

نحوه فریت بار به عراق – ارسال بار به عراق

در صورتی که قصد فریت بار به عراق را دارید بهتر است بدانید شرکت آرامیس کارگو تشریفات گمرکی را انجام می دهد . برخی از افراد برای اطمینان از ارسال بار خود تشریفات گمرکی را شخصا انجام می دهند . انجام تشریفات گمرکی به دانش و آگاهی نیاز دارد و در صورتی که اطلاعات کافی در این زمینه را نداشته باشید ، فرآیند ارسال بار با مشکل مواجه خواهد شد و ممکن است ارسال بار در نهایت بسیار زمان بر انجام شود .

به دلیل وضعیت سیاسی موجود در عراق مسافرت به این کشور خطراتی مانند آدم ربایی ، قتل و خشونت را به همراه دارد . ویزای گردشگری عراق تنها برای منطقه مستقل کردستان عراق صادر می شود . شهرهای مهم عراق عبارتند از : بغداد ، سلیمانیه ، بصره ، دهوک اربیل (هولیر) ، فلوجه ، کربلا کرکوک و موصل .

ارسال بار هوایی به عراق

با توجه به کم ارزش شدن پول ایران و شهرهای زیارتی کربلا و نجف سالانه افراد زیادی به منظور کار کشور خود را به مقصد شهرهای عراق مانند سلمانیه ، کرکوک و غیره ترک می کنند .  خصوصا ایرانیان به دلیل کم ارزش شدن پول ایران ، به منظور کسب درآمد بیشتر راهی کشور عراق می شوند .

بین کشور ایران و عراق روابط تجاری خوبی برقرار است . افرادی که قصد فریت بار به عراق دارند دیگران نگران امنیت محموله خود نباشند . ارسال بار هوایی به عراق یکی از روش ها برای حفظ امنیت بار شما می باشد . علاوه بر آن ارسال بار هوایی به عراق بسیار سریع تر خواهد بود . شرکت آرامیس کارگو با بهره گیری از تجربه چند ساله بهترین انتخاب برای فریت بار به عراق می باشد .

فرودگاه های مهم عراق

 1. اسکندریه ، عراق : فرودگاه اسکندریه
 2. سلیمانیه : فرودگاه بین‌المللی سلیمانیه
 3. موصل : فرودگاه بین‌المللی موصل
 4. تکریت : فرودگاه شرق تکریت
 5. تکریت : فرودگاه جنوب تکریت
 6. نجف : فرودگاه بین‌المللی نجف
 7. بصره : فرودگاه بین‌المللی بصره
 8. بغداد : فرودگاه بین‌المللی بغداد
 9. البکر : فرودگاه جنوب ‌شرقی بلد
 10. کوت : فرودگاه ابوعبیده جراح
 11. اربیل : فرودگاه بین‌المللی اربیل
 12. کرکوک : فرودگاه کرکوک
 13. نعمانیه : فرودگاه نعمانیه
 14. ام‌ قصر : فرودگاه ام‌ قصر
 15. واشور : فرودگاه واشور
 16. جالیبا : فرودگاه جالیبا

قیمت فریت بار به عراق

همیشه فاکتورهای بسیاری مانند وزن بار ، فاصله کشور مقصد ، نحوه بسته بندی ، پالت بندی و… در قیمت فریت بار تاثیرگذار می باشند . بنابراین اگر قصد فریت بار به عراق را دارید بهتر است قبل از اقدام به هر کاری با کارشناسان شرکت آرامیس کارگو از طریق خطوط ارتباطی تماس بگیرید و اطلاعاتی در رابطه با تمام جزئیات کسب نمایید .

بسته بندی به جهت فریت بار

معمولا مسافران از اینکه بارهایشان سالم به مقصد برسد نگران می باشند . برای رفع این مشکل قبل از انجام بارگیری بارهای مسافران باید به صورت اصولی و استاندارد بسته بندی شود . با توجه به نوع بار ارسالی ، عمل بسته بندی در پالت بندی های مخصوص و مقرر شده انجام می گردد .

در این صورت بار ارسالی بدون هیچ آسیب دیدگی به مقصد خواهد رسید . در بعضی از شرایط ممکن است بار ارسالی شکستنی نباشد ، اما با توجه به درخواست فرد ارسال کننده فرآیند بسته بندی و پالت بندی انجام می گردد .