مقالات

استعلام هزینه فریت بار مسافری

توسط اسفند 24, 1397 بدون نظر
استعلام هزینه فریت بار مسافریReviewed by Bariawbari on Mar 14Rating:

اولین اقدام فریت بار مسافرتی جهت ارسال کالا به کشور مورد نظر اطلاع و استعلام هزینه فریت بار مسافری می باشد .چنان چه زمانی را برای اطلاع از هزینه های تشریفات گمرکی و استعلام هزینه حمل وسایل خود اختصاص ندهید ، در مراحل بعدی فریت بار کالا با مشکلاتی مواجه خواهید شد . ما در این مقاله قصد داریم موارد مهم و اساسی جهت صرفه جویی در هزینه فریت بار کالاها را برای شما بیان کنیم .

استعلام هزینه فریت بار مسافری

 چگونگی استعلام هزینه فریت بار مسافری

مرحله اول تعیین شرکت هواپیمایی جهت ارسال کالا به کشور مورد نظر می باشد . به عنوان مثال چنان چه قصد سفر به لندن را دارید و بلیط شما لوفت هانزا می باشد ، نیازی نیست که بار خود را به لوفت هانزا بفرستید . شما می توانید با صرف هزینه کم تر فریت بار خود را به صورت مستقیم به مقصد مورد نظر خود ارسال نمایید . با استعلام هزینه فریت بار مسافری به کشور مورد نظر خود می توانید در هزینه های خود به مقدار زیاد صرفه جویی داشته باشید .

مرحله بعدی تهیه لیست پروازهایی است که از فرودگاه مورد نظر در ایران به فرودگاه کشور مقصد دارند . با برقراری تماس با قسمت خدمات بار از پرسنل و ماموران مربوطه لیست شرکت های حمل بار هواپیمایی را جویا شوید . طبق قانون تمامی شرکت های هواپیمایی بایستی لیست کامل آژانس های حمل بار هواپیمایی را ارائه دهند . پس از دریافت لیست می توانید با تک تک آن ها تماس حاصل نمایید و از از هزینه های فریت بار مسافری مطلع شوید . با استفاده از استعلام هزینه فریت بار مسافری می توانید بهترین و کم هزینه ترین پرواز را انتخاب نمایید . پس از اطلاع از هزینه فریت بار مسافری شرکت های حمل بار هوایی کالا می توانید مراحل بعدی را تکمیل نمایید .

در مرحله سوم از هزینه فریت بار مسافری شرکت های هواپیمایی اطلاعاتی کسب کرده اید و با توجه به آن می توانید مناسب ترین شرکت را جهت ارسال هوایی بار انتخاب نمایید . هر چه تعداد شرکت های موجود در لیست زیادتر باشد شانس بیش تری در انتخاب شرکت حمل بار هوایی با قیمت مناسب خواهید بود . با تکمیل مشخصات فریت بار خود ، تماس با شرکت های حمل بار هوایی را شروع کنید . توجه کنید که قیمت نهایی را در ازای هر کیلو بار از شرکت مورد نظر سوال نمایید . از اینکه هزینه دیگری به نرخ اعلام شده اضافه نخواهد شد اطمینان حاصل فرمایید .

برای کسب اطلاع از استعلام هزینه فریت بار مسافری و چگونگی ارسال بار به کشور مقصد می توانید با مشاورین ما در این زمینه مشورت های لازم را داشته باشید . منتظر تماس شما هستیم.

از مسئول مورد نظر سوال کنید که پولی به عنوان شارژ یا بارنامه از شما گرفته می شود یا خیر ؟ چنان چه هزینه فریت بار با دلار محاسبه می شود ، همان روز نرخ اعلامی را تبدیل کرده و هزینه را محاسبه نمایید . در مرود شرکت مورد نظر تحقیقات لازم را انجام دهید . به این نکته نیز توجه کنید که همیشه کمترین هزینه فریت بار مسافری بهترین خدمات و سرویس را به شما ارائه نخواهند داد . پس مراقب باشید فریب قیمت های ارزان و باورنکردنی آژانس های هواپیمایی را نخورید .برای اطمینان از هزینه اعلام شده از شرکت مورد نظر بار دیگر با آژانس هوایی انتخابی تماس گرفته و نرخ اعلام شده را چک نمایید . تاریخ و ساعت رفتن به فرودگاه را با شرکت هماهنگ کنید و سعی کنید حداقل پنج روز مانده به پرواز خود شخصا برای چک کردن فریت بار به فرودگاه مراجعه نمایید .

نکته مهم تهیه کپی از بلیط می باشد و با در دست داشتن پاسپورت و کارت ملی به فرودگاه مراجعه نمایید . در زمان رسیدن به فرودگاه با کارمند شرکت فریت بار تماس بگیرید . چنان چه بخواهید فریت بار مسافری را در کمال آرامش انجام دهید ، پیش از موعد سفر کارهای مربوط به فریت بار خود را شروع کنید و طبق برنامه و مراحل ذکر شده در آرامش خاطر و دقت عمل بالا فریت بار خود را به پایان برسانید . اگر انجام فریت بار خود را به روزهای آخر پرواز خود موکول کنید ، نمی توانید بهترین زمان را برای استعلام هزینه فریت بار مسافری خود صرف کنید اما با وقت گذاشتن و با دقت انجام دادن هر یک از مراحل بیان شده شما را در انتخاب شرکت حمل هوایی مناسب کمک خواهد کرد .

ارسال نظر