مقالات

قیمت و نحوه ارسال بار هوایی به اندونزی

توسط مرداد 8, 1398 بدون نظر

اندونزی مجموعه ای از جزایر گوناگون است که از دو طرف به اقیانوس هند و آرام می رسد . اندونزی به دلیل سرسبزی و داشتن مکان های دیدنی مقصد بسیاری از توریست ها و گردشگران خارجی از سرتاسر دنیاست . به همین منظور شرکت های حمل و نقل هوایی خدمات خود را به صورت روزانه جهت ارسال بار هوایی به اندونزی در اختیار مسافرین با هزینه مناسب و زمان کم قرار می دهند. ما در این مطلب قصد داریم شما را با شرایط و قوانین این کشور جهت فریت بار مسافری بیشتر آشنا کنیم با ما همراه باشید.

حمل و نقل و ارسال بار هوایی به اندونزی

فریت بار و ارسال بار هوایی به اندونزی از خدمات روزانه تمامی فرودگاه های بین المللی ایران می باشد . شرکت خدمات حمل و نقل هوایی آرامیس کارگو ارسال بار و وسایل را با نظارت امنیتی کامل توسط کارشناسان مجموعه در گمرک انجام می دهند . خدماتی نظیر بسته بندی کالا و حمل آن تا فرودگاه و انجام کلیه اقدامات لازم گمرک از جمله خدمات این شرکت حمل و نقل هوایی محسوب می شود .

بیمه حمل و نقل جهت محافظت و نگهداری کالا در زمان ارسال بار هوایی به اندونزی انجام می شود . توصیه کارشناسان متخصص در این زمینه این است که در صورتی که کالای ارسالی بیش از یک یا دو جعبه باشند ،کالا در یک پالت به کشور مقصد ارسال گردد.این کار موجب می شود که کالاها با یکدیگر حمل شوند و زمانی که ارسال بار هوایی به اندوزی رسید، در گمرک زمان کمتری جهت ترخیص کالا صرف شود .

چنان چه قادر به حمل کالای خود به صورت پالت بندی را ندارید ، می توانید با تیم متخصص مجموعه ما در امر بسته بندی مشورت نمایید و این گروه از افراد می توانند با حاضر شدن در محل کلیه وسایل و کالاهای ارسالی شما به کشور اندونزی را طبق استاندارد بسته بندی را به صورت تخصصی انجام دهند.هزینه ارسال بار هوایی به اندونزی با توجه به وزن و ابعاد کالا قیمت گذاری می شود .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ارسال بار هوایی به اندونزی و برخورداری از خدمات شرکت فریت بار هوایی آرامیس کارگو می توانید به وبسایت مجموعه مراجعه فرمایید و با مشاوران ما در این زمینه مشورت های لازم را داشته باشید .

فرودگاه بین المللی اندونزی

فرودگاه های Soekarano Hatta و Tangerang Banten به عنوان دو فرودگاه بین المللی و پرتردد کشور اندونزی بشمار می روند و خدمات ارسال بار هوایی به اندونزی و خارج کشور در این دو فرودگاه شلوغ انجام می شود .از لحاظ معماری فرودگاه بین المللی سوکرنو هاتا اندونزی با فرودگاه برتر کره جنوبی مقایسه شده است. این فرودگاه در فاصله 2.4 کیلومتر از اندونزی قرار دارد و ترمینال های آن با معماری خاص فرهنگ این کشور تزئین شده است .

هزینه فریت بار مسافری

یکی از راه های ارسال بار به خارج از کشور که بسیار مقرون به صرفه و در کوتاه ترین زمان انجام می شود، فریت بار هوایی کالا می باشد .هزینه فریت بار کمتر از اضافه بار مسافری می باشد . شما می توانید جهت ارسال بار هوایی به اندونزی یا سایر کشورهای مد نظر خود با مشاورین و کارشناسان مجموعه ما در تماس باشید و اطلاعات لازم را از این افراد کسب نمایید .

شکرت فریت بار مسافری آرامیش کارگو با برخورداری از پرسنل و کارشناسان متخصص در این زمینه توانسته است رضایت کامل مشتریان خود در این سال ها کسب نماید .جهت برقراری ارتباط با بخش پشتیبانی و مشاوره ای مجموعه ما می توانید با برقراری تماس از هزینه بسته بندی و حمل بار هوایی به کشور مقصد مطلع شوید .

اضافه بار مسافری

یکی از مشکلات رایج مسافرانی که قصد سفر و یا مهاجرت به کشور دیگر را دارند، محدودیت های ایجاد شده برای آن ها جهت حمل بارمسافری می باشد.اضافه بار مسافران با پرداخت هزینه اضافه بار در زمان سفر به هیچ وجه به صرفه نیست و به علت گرانی آن برای مسافران هزینه زیادی را خواهد داشت .

شرکت های فریت بار مسافری با فرستادن نمایندگان خود درب منزل چمدان و بسته های ارسالی را تحویل گرفته و به صورت فریت بار با قیمت مناسب به کشور مقصد ارسال نمایند.از شرایط فریت بار کالا می توان به بسته بندی تخصصی آن و انجام اقدامات گمرکی و مجوزهای لازم جهت ارسال بار اشاره کرد که همه ی آن ها توسط تیم آرامیس کارگو در کمترین زمان ممکن برای ارسال بار هوایی به اندونزی انجام می شود.

ارسال نظر