مقالات

فریت بار مسافری و ارسال بار به دوشنبه

توسط مهر 22, 1398 بدون نظر

شرکت آرامیس کارگو ارسال بار به دوشنبه را در کوتاه ترین زمان و با بهترین کیفیت و امکانات انجام می دهند . با انتخاب آرامیس کارگو به عنوان شرکت حمل و نقل و ارسال بار هوایی می توانید امنیت کالای خود را تضمین کنید و با خیال آسوده هر بسته یا کالایی را به هر نقطه از دنیا ارسال نمایید. افراد کارشناس و متخصص در زمینه فریت بار مسافری امنیت بار شما را با بسته بندی مناسب تضمین خواهند کرد .

فریت و ارسال بار به دوشنبه

دوشنبه پایتخت تاجیکستان، شهری جوان در میان کوه و در دره ی زیبا واقع شده است. ارتفاع این شهر 800 متر بالاتر از سطح دریاست . امروزه شهر دوشنبه که در طول رودخانه در اطراف کوه و باغچه ها قرار گرفته است ،این شهر طبق زندگی روزمره و مدرن جوامع توسعه پیدا کرده است . مکان های زیادی جهت بازدید در این شهر وجود دارد که هر سال تعداد زیادی از ایرانیان را به آنجا می کشاند .

از نگرانی و دغدغه های ایرانی های مسافر  به آنجا ارسال بار به دوشنبه می باشد . فریت بار مسافری در تاجیکستان طبق قوانین و مقررات فریت بار انجام می شود.یکی از دلایل سفر ایرانی ها به تاجیکستان نزدیک بودن فرهنگ دو کشور به یکدیگر و هم چنین جاذبه های توریستی و گردشگری ، و رونق واردات و صادرات سالانه می باشد که افراد زیادی را هر سال از ایران به مقصد دوشنبه جذب می کند .

چنان چه قصد اقامت طولانی مدت به تاجیکستان را دارید و می خواهید کالای خود را از طریق ارسال بار به دوشنبه بفرستید، نگران نباشید. شرکت حمل و نقل بار آرامیس کارگو ارسال بار به دوشنبه را با بهترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان ممکن زیر نظر افراد متخصص انجام می دهد .برای اطلاع از قیمت فریت بار مسافری و نحوه انجام تشریفات گمرکی می توانید با مشاورین ما در تماس باشید.

ارسال بار به دوشنبه

قیمت ارسال بار به دوشنبه

در فریت بار و ارسال بار به دوشنبه عوامل مختلفی بر روی قیمت آن تاثیرگذار است. وزن ، بسته بندی تخصصی و ابعاد و مسافت کشور مد نظر همگی از عوامل موثر در قیمت فریت بار مسافری می باشد. توصیه اکثر کارشناسان فریت بار آرامیس کارگو این است که پیش از ارسال بار به دوشنبه تمامی موارد را مورد بررسی قرار دهند تا در زمان سفر مشکلی برای بسته به وجود نیاید .

شرکت های حمل و نقل فریت بار مسافری کلیه امور گمرکی، پذیرش و بسته بندی کالا را در زمان کوتاه و با بالاترین امنیت انجام می دهند . مهاجرین و تاجرانی که قصد جا به جایی محموله و ارسال کالا به تاجیکستان را دارند می توانند بدون دغدغه و استرس بسته و کالای خود را به مقصد برسانند .

فرودگاه بین المللی دوشنبه

فرودگاه بین المللی شهر دوشنبه پایتخت تاجیکستان قطب اصلی شرکت های فریت بار مسافری می باشد. پایانه جدید فرودگاه بین المللی دوشنبه ظرفیت جا به جایی یک و نیم میلیون مسافر را در طول یک سال دارد . افرادی که قصد سفر به کشور تاجیکستان و شهر دوشنبه را دارند می توانند از خدمات با کیفیت فریت بار مسافری آرامیس کارگو جهت ارسال بار به دوشنبه بهره ببرند .

قوانین فریت بار مسافری

فریت بار و ارسال بار مسافری به بار هوایی مسافرانی گفته می شود که از طریق بخش گمرک فرودگاه به صورت همراه یا به روش صدور بارنامه با هزینه مناسب نسبت به بار اضافه به فرودگاه مقصد ارسال می گردد .به طور کلی تمامی کالاهایی که به عنوان لوازم شخصی مسافر می باشند قابل حمل هوایی به صورت فریت مسافری می باشند.

فریت بار مسافری یکی از راحت ترین و مقرون به صرفه ترین راه های ارسال بار می باشد . افرادی که قصد سفر یا مهاجرت به کشورهای مهاجرپذیر را دارند می توانند با برقراری تماس و مشورت با کارشناسان مجموعه آرامیس کارگو در مورد قوانین و شرایط فریت بار هوایی کشور مقصد اطلاعات کافی را به دست آورند .

شرکت های حمل بار هوایی می توانند لوازم و وسایل شخصی مسافران را به صورت تخصصی و حرفه ای بسته بندی کنند و همچنین با انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی و مجوزهای لازم فریت بار را در اسرع وقت با پرسنل حرفه ای و هزینه مناسب انجام دهند .برای اطلاع از قوانین فریت بار مسافری می توانید با بخش پشتیبانی و مشاوره ای شرکت حمل بار هوایی آرامیس کارگو ارتباط برقرار کنید .

ارسال نظر