مقالات

نکاتی در مورد مسافرت و ارسال بار به رم

توسط تیر 5, 1398 بدون نظر

رم یکی از شهرهای تاریخی در جهان است و مهم ترین شهر ایتالیا محسوب می شود .هر ساله مسافرین و توریست های زیادی از سراسر دنیا برای مشاهده آثار تاریخی به شهر رم سفر می کنند . یکی از دغدغه و مشکلات اصلی ایرانی های مقیم ایتالیا این است که در زمان ارسال بار به رم مشکلی برای کالا و بسته ارسالی به وجود نیاید . در ادامه درمورد خدمات عالی فریت بار به رم و شرایط و قوانین ارسال بار می پردازیم . با آرامیس کارگو همراه باشید .

مسافرت و ارسال بار به رم

ایتالیا یکی از کشورهای توسعه یافته در جنوب اروپا و پنجمین کشور پرجمعیت در اروپا می باشد . دارای آب و هوای معتدل بوده و تاریخ غنی که بر فرهنگ و اقتصاد کشور تاثیرگذاشته است. رم ، ونیز، فلورانس از جمله شهرهایی است که به خاطر داشتن آثار تاریخی و هنری بی نظیر مقصد بسیاری از توریست ها و مسافرین جهت بازدید از موزه و آثار تاریخی می باشد .

کشور ایتالیا به دلیل اهمیت و توجه به مسافرین و مهاجرین و فراهم کردن امکانات فراوان برای آن ها مقصد بسیاری از افراد می باشد که قصد اقامت و زندگی در این کشور را دارند.ارسال بار به رم که همان فریت بار هوایی به رم است ، یکی از نگرانی های مهاجرین و مسافرین در طول سفر به رم می باشد،که آسیبی به به بسته یا کالای ارسالی در طول مسیر سفر به آن وارد نشود.

ارسال بار به رم

کارشناسان و مشاورین مجموعه آرامیس کارگو به مسافرین جهت ارسال بار به رم کمک خواهند کرد، تنها با برقراری تماس و ارتباط با بخش پشتیبانی می توانید از خدمات با کیفیت این مجموعه باخبر شوید.برای مشاوره با کارشناسان مجموعه ما به وبسایت شرکت حمل و نقل و فریت بار آرامیس کارگو مراجعه فرمایید .

شرایط اقامت در کشور ایتالیا به دلیل موقعیت خوب شغلی ، دانشگاه های معتبر ، امکانات رفاهی و تحصیلی مناسب و ..از انگیزه های اصلی مهاجرین خصوصا ایرانی ها می باشد .یکی از روش های متداول و رایج مسافرین برای ارسال بار به رم، فریت بار هوایی می باشد .عموما وزن بار ارسالی به کشور ایتالیا معمولا از وزن بار مجاز مسافری بیشتر می شود، مسافرین از روش فریت بار مسافری استفاده می کنند .

وسایل خانه ، ارسال تابلوفرش و فرش های تزئینی زیبا ، ارسال صنایع دستی و میوه و سبزیجات ، ارسال زعفران و خشکبار به رم و هم چنین ارسال لوازم شخصی همه از مواردی هستند که در زمان ارسال بار به رم باید با توجه به شرایط و قوانین موجود در کشور مقصد انجام شود .

خدمات آرامیس کارگو در ارسال بار به رم

هدف اصلی مهاجرین به کشور ایتالیا ، ادامه تحصیل در دانشگاه های بالارتبه ، موقعیت شغلی مناسب و امکان تجارت است . در زمان ارسال بار به رم مراحل مهم مختلفی وجود دارد که باید به درستی و با توجه به استاندارد و قوانین انجام شود ، در غیر این صوت در زمان بسته بندی و انجام تشریفات گمرکی و جا به جایی مشکلاتی برای افراد ایجاد خواهد شد .

برای جلوگیری از آسیب به کالای مورد نظر بهتر است از بسته بندی استاندارد استفاده شود .بسته بندی استاندارد علاوه بر جلوگیری از آسیب دیدگی بسته در زمان ارسال به رم ، امکان پذیرش و ترخیص را در گمرک و بندرهای کشور ایتالیا پیدا نخواهد کرد و اجازه ورود به کشور را کسب نمی کند .

آرامیس کارگو با استفاده از افراد باتجربه و کارشناسان متخصص در زمینه بسته بندی کالا و انجام اقدامات و تشریفات گمرکی و هم چنین ترخیص کالا نگرانی افراد را در زمان ارسال بار به رم به حداقل می رساند و مسافرین می توانند با خیال راحت بدون استرس و نگرانی بسته ارسالی خود را از طریق شرکت حمل و نقل فریت بار آرامیس کارگو به مقصد خود برسانند .

قیمت فریت بار کالا با توجه به وزن و حجم کالا محاسبه می شود . پس از بررسی های لازم کالا توسط افراد مجرب بسته بندی می شود و سایر اقدامات از جمله درج مشخصات شخص فرستنده و آدرس و مشخصات شخص گیرند دقیق بر روی بسته نوشته می شود . در صورت نیاز محموله توسط شرکت حمل و نقل پالت بندی می شود . در ادامه با انجام تشریفات گمرکی با حضور یا بدون حضور شخص فرستنده بسته به مقصد مورد نظر فرستاده می شود .

خدمات حرفه ای بسته بندی کالا و انجام کلیه امور گمرکی توسط نماینده انتخابی می تواند صرفه جویی بسیاری در زمان باشد . برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در تماس باشید .

ارسال نظر