مقالات

شرایط ارسال بار به زوریخ سوئیس چگونه است ؟

توسط خرداد 27, 1398 بدون نظر

زوریخ یکی از شهرهای شمالی در کشور سوئیس واقع در دامنه کوه های آلپ می باشد . زوریخ یکی از پرجمعیت ترین و بزرگترین شهر سوئیس و ایالت کانتون زوریخ می باشد .مرکز فرهنگی و مهم ترین شهر اقتصادی کشور سوئیس است . در این مقاله قصد داریم شما را با شهر زیبا و دیدنی زوریخ و چگونگی ارسال بار به زوریخ آشنا کنیم، با ما همراه باشید .

ارسال بار به زوریخ سوئیس

زوریخ یکی از بهترین شهرهای جهان برای زندگی به دلیل داشتن امنیت و زیبایی وصف ناپذیر و امنیت بالا در سوئیس می باشد . مساحت تقریبی این شهر به اندازه 9188 کیلومتر مربع بوده ودارای جمعیت 37 هزار نفر می باشد . علاوه بر زیبایی و امکانات لازم جهت اقامت و مسافرت به این شهر ، زوریخ یکی از مهم ترین قطب های دانشگاهی در کشور سوئیس و اروپا محسوب می شود .

در این میان افراد تحصیلکرده خصوصا ایرانی ها برای مهاجرت و ادامه تحصیل به این شهر سفر می کنند . مهاجرین و دانشجویان برای ارسال بار به زوریخ بهتر است از شرایط و قوانین آن اطلاعاتی را در اختیار داشته باشند . ارسال هوایی بار به زوریخ را اصطلاحا فریت بار نامیده می شود . همان طور که قبلا گفتیم شهر زوریخ یکی از زیباترین شهرهای دنیا برای اقامت و زندگی است .

افرادی که قصد اقامت در این شهر را دارند می توانند در این شهر اقامت داشته باشند . شهر زیبای زوریخ به دلیل داشتن زیبایی و اقتصاد عالی تبدیل به شهری مهاجرپذیر شده است . علاوه بر آن دانشگاه های معتبر و قدرتمند زیادی هر ساله دانشجویان را برای ادامه تحصیل در این شهر به خود جذب می کند . مهم ترین بحث در زمینه مسافرت های طولانی به زوریخ در رابطه به نحوه ارسال بار به زوریخ پس از مسافرت می باشد . اکثر مسافران اطلاعات خوبی در مورد ارسال بار به زورخ ندارند و در ادامه سفر با مشکلات فراوانی مواجه خواهند شد .

در ادامه آرامیس کارگو در مورد خدمات ارسال بار به زوریخ و شرایط و قوانین فریت بارمسافری در کشور سوئیس توضیحاتی را برای شما بیان خواهد کرد . برای کسب اطلاعات بیش تر می توانید با مشاورین و کارشناسان فریت بار مجموعه ما در ارتباط باشید .

خدمات آرامیس کارگو جهت ارسال بار به زوریخ  

در زمان مسافرت و مهاجرت به شهرهای بزرگ بیشتر نگرانی و دلهره مسافرین این خواهد بود که اتفاقی برای کالا در مسیر ارسال بار به زوریخ رخ ندهد و آسیبی به آن وارد نشود . شرکت حمل بار هوایی آرامیس کارگو با برخورداری از کارشناسان و افراد متخصص در زمینه بسته بندی و ارسال بار به زوریخ خدمات اصولی و استاندارد را به مشتریان خود ارائه می دهد .

اصول اولیه در بسته بندی کالا در فریت بار مسافری استفاده از بهترین کارتن و بکارگیری افراد متخصص در این زمینه می باشد.شرکت های حمل بار هوایی در این زمینه رقابت تنگاتنگی دارند و همیشه به دنبال ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود می باشند . برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه بسته بندی و ارسال بار به زوریخ و هم چنین اقدامات گمرکی در زمان ارسال بار می توانید به بخش پشتیبانی مجموعه ما مراجعه فرمایید .

نکته قابل توجه و مهم در ارسال بار به زوریخ سوئیس این است که قوانین فریت بار مسافری به زوریخ تابع کلیه قوانین فریت بار به کشور سوئیس می باشد و اجرای این قوانین در تمام فرودگاه های بین المللی سوئیس یکسان است . فرودگاه کلوتن یکی از فرودگاه های شلوغ و بزرگ سوئیس می باشد . این فرودگاه یکی از مراکز اصلی خطوط هوایی کشور سوئیس محسوب می شوند و در 13 کلیومتری شمال شهر زوریخ واقع شده است .

کد یاتا برای فرودگاه بین المللی زوریخ ZRH و کد سازمان ایکائو نیز LSZH می باشد . مهاجرین و مسافرین محترمی که قصد اقامت در شهر زوریخ را دارند می توانند با مشاوره رایگان کارشناسان مجموعه ما پیش از سفر اقدامات لازم را جهت فریت بار مسافری خود انجام دهند .

شرکت حمل هوایی بار به زوریخ اقدامات و تشریفات لازم جهت ترخیص و ارسال کالا به سوئیس را در حضور مسافر و گاهی به درخواست آن بدون حضور مسافر انجام می دهد .بعد از اقدامات گمرکی ، تنظیم بارنامه کالا و در صورت نیاز پالت بندی محموله ، کالا برای ارسال به شهر مورد نظر آماده می شود .