مقالات

راهنمای ارسال بار به برگن

توسط شهریور 5, 1398 بدون نظر

برگن بعد از اسلو یکی از بزرگترین شهرهای کشور نروژ با مساحت 465 کیلومتر است که جمعیت نسبتا بالایی دارد. برگن مرکز شهر هوردلاند بوده و یکی از مراکز فرهنگی اروپا محسوب می شود .این شهر که در سال 2000 میلادی به عنوان پایتخت فرهنگی اروپا شناخته شد در جنوب غربی کشور نروژ واقع شده است . ما در این مقاله قصد داریم جهت ارسال بار به برگن نکاتی را بیان کنیم تا انتها همراه ما باشید .

ارسال بار به برگن

برگن شهری تاریخی که در گذشته سابقه پایتخت نروژ را داشته است و به عنوان بزرگترین مرکز صادرات ماهی در کشور فعالیت داشته و یکی از شهرهای اقتصادی نروژ به حساب می آید .برگن شهری ثروتمند بوده به دلیل دارا بودن ذخایر نفت خام و گاز طبیعی که در خود دارد .

دلایل زیادی وجود دارد که باعث شده برگن در دنیا مورد توجه مسافرین قرار گیرد .اقتصاد برتر این شهر تاریخی باعث شده که هر ساله مسافران زیادی به این شهر سفر کنند . ایرانی های زیادی در این شهر اقامت دارند و کسانی که قصد سفر و اقامت در این شهر را دارند بزرگترین مشکل و دغدغه آن ها ارسال بار به برگن می باشد .

ارسال بار به برگن همانند سایر کشورهای اروپایی با توجه به قوانین و شرایط موجود در نروژ از فرودگاه های بین المللی این کشور انجام می شود . قوانین و شرایط ارسال بار به برگن در تمامی فرودگاه های بین المللی آن یکسان بوده و در زمان ارسال باید تمامی امور فریت بار را به خوبی انجام دهیم .

راهنمای ارسال بار به برگن

بسته بندی تخصصی و حرفه ای بار به منظور جلوگیری از آسیب و ایجاد مشکل انجام می شود و یکی از مهم ترین مراحل فریت بار کالا می باشد که معمولا توسط افراد  یا تیم حرفه ای بسته بندی شرکت های فریت بار مسافری در محل یا فرودگاه انجام می شود .

بعد از انجام بسته بندی تخصصی ،امور تشریفاتی گمرکی باید انجام گیرد . افرادی که وقت کافی برای انجام امور گمرکی ندارند می توانند نماینده ای از شرکت تخصصی فریت بار مسافری را استخدام کنند تا کلیه امور گمرکی را بدون اشتباه در کوتاه ترین زمان انجام دهد  .

با صرف هزینه بیشتر می توانید تمامی امور گمرکی را به دست نماینده شرکت فریت بار بسپارید و بدون استرس و با آرامش خاطر سایر کارهای مربوط به سفر خود را انجام دهید .برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ارسال بار به برگن و یا اطلاعا از هزینه فریت بار مسافری می توانید با کارشناسان مجموعه ما در تماس باشید .

در تصویر زیر نمایی از شهر برگن را مشاهده خواهید کرد :

ارسال بار به برگن

بزرگترین دغدغه و نگرانی مسافران و مهاجرانی که قصد اقامت دائم در شهرهای اروپایی را دارند این است که در زمان ارسال بار به برگن در طول مسیر آسیبی به وسایل و بسته ارسالی آن ها وارد نشود.

شرکت آرامیس کارگو با ارائه خدمات نوین و اصولی در زمینه بسته بندی تخصصی کالا و استفاده از کادر مجرب و حرفه ای توانسته است در این سال ها رضایت مشتریان خود را جلب نماید و تمام امور مربوط به ارسال بار به برگن و سایر کشورهای اروپایی را بدون کوچک ترین دردسر و مشکل انجام دهد .

خدمات مهم شرکت ارسال بار به برگن

  • بسته بندی تخصصی و حرفه ای وسایل خانه در محل با استانداردهای موجود
  • بارگیری جهت ارسال و حمل بار هوایی
  • انجام کلیه امور تشریفاتی گمکری باحضور مسافر و بدون حضور آن
  • در صورت نیاز پالت بندی محموله جهت نظم دهی و ارسال گروهی انجام می شود.
  • اخذ بارنامه جهت فریت بار به برگن توسط نماینده شرکت انجام می شود .

یکی از مهم نکاتی که در ارسال بار به برگن وجود دارد این است ، کلیه قوانین فریت بار به برگن تابع قوانین فریت بار به نروژ می باشد و این قوانین در تمام فرودگاه های کشور نروژ یکسان می باشد . فرودگاه برگن یکی از فرودگاه های همگانی است که پس از فرودگاه اسلو از پرترددترین و شلوغ ترین فرودگاه های نروژ می باشد .

این فرودگاه مرکز هواپیمایی ایرشاتل نروژ و اسکاندیناوی ایرلاینز بوده و دارای کد سازمان یاتا BGO و سازمان ایکائو ENBR می باشد . برای اطلاع از هزینه فریت بار مسافری و قوانین و شرایط ارسال بار به نروژ می توانید با مشاورین مجموعه ما در تماس باشید .