مقالات

ارسال بار به جاکارتا – ارسال بار هوایی به جاکارتا

توسط شهریور 14, 1398 بدون نظر

پایتخت کشور اندونزی جاکارتا می باشد . با توجه به جمعیت و ترافیک زیادی که دارد مرکز اقتصادی و سیاسی کشور اندونزی محسوب می شود . جاکارتا به دلیل وجود بنادر پر رونق ، بازارها و توسعه اقتصادی ، انتخاب بسیاری از مهاجرین می باشد . این شهر به عنوان یکی از پر جمعیت ترین شهرهای دنیا شناخته شده است . متاسفانه با توجه ب وقوع زلزله و فوران آتش فشان ها در سال های گذشته جاکارتا برای جذب توریست با مشکل مواجه شده است .

اما با توجه به جذابیت های طبیعی این سرزمین ، قدمت معابد و کاخ‌ها ، جشن‌ها و فرهنگ هندو ، هرساله مسافران زیادی از همه جای دنیا به این شهر سفر می کنند . شرکت آرامیس کارگو در زمینه ارسال بار به جاکارتا ، تایلند ، اندونزی ، ترکیه ، عراق و سایر کشورهای جهان تخصص دارد . اگر به دنبال ارسال بار به جاکارتا هستید ، راهنمای ما برای ارسال به جاکارتا را بررسی کنید .

ارسال بار به جاکارتا ارسال بار هوایی به جاکارتا

ارسال بار به جاکارتا به سه روش هوایی ، زمینی و دریایی قابل انجام است . آب و هوای جاکارتا استوایی است و در تمام سال از هوایی گرم و مرطوب برخوردار است . در فصل زمستان باران زیاد می بارد ، اما در فصل بهار بادی که از روی دریا می وزد ، هوا را مطبوع می سازد .

اگر قصد سفر و اقامت در جاکارتا را دارید بهترین زمان از آوریل تا اواسط نوامبر می باشد . سوکارنا هاتو فرودگاه بزرگ و بین المللی جاکارتا است که در ادامه مطلب بیشتر با آن آشنا خواهیم شد . جاکارتا از مشهورترین شهرهای بزرگ اسلامی است و حدود ده میلیون نفر جمعیت دارد .

با بهره گیری از خدمات ارسال بار به جاکارتا می توانید وسایل و محصولات خود را با قیمت مناسب و زمان کمتر ارسال نمایید . در برخی از شرایط ممکن است در طور موقت به جاکارتا سفر کنید و قصد ارسال اموال خود را داشته باشید ، هم چنین ممکن است در شهر جاکارتا در حال تحصیل باشید و قصد داشته باشید تعدادی از کتاب های خود را از ایران به اندوزی ارسال نمایید و یا ممکن است خریدهایی را انجام داده باشید که سایز آن ها بزرگ می باشد و امکان حمل آن ها وجود ندارد .

بنابراین در شرایط ذکر شده به منظور ارسال بار به جاکارتا به دنبال یک سرویس ارسال بار هوایی معتبر ، ارزان و مقرون به صرفه به جهت فریت بار خواهید گشت . فریت بار آرامیس کارگو ، فرآیند ارسال بار به کشورهای مختلف را به یک کار ساده و قابل حمل تبدیل نموده است . افراد و شرکت های مختلف می توانند از خدمات ارسال بار هوایی بهره مند شوند .

ارسال بار به جاکارتا

قیمت ارسال بار به جاکارتا

هزینه ارسال بار به جاکارتا به وزن ، طول ، عرض و ارتفاع کالای مورد نظر شما بستگی دارد . هم چنین می توانید از طریق خطوط ارتباطی با شرکت آرامیس کارگو تماس حاص فرمایید و از هزینه ارسال بار به جاکارتا مطلع شوید .

یکی دیگر از مواردی که در ارسال بار از اهمیت زیادی برخوردار است نحوه بسته بندی کالا می باشد . بسته بندی بار نیاز به تخصص دارد که متاسفانه معمولا توسط شخص (مسافر) یا کارگر ساده انجام می گردد . بسته بندی بار نیاز به توجه و آگاهی بیشتر در این زمینه دارد . در صورتی که قصد دارید از خدمات بسته بندی شرکت های حمل کننده بهره مند شوید بهتر است بدانید افرادی که این خدمات را اائه می دهند باید دوره های تایید شده هواپیمایی کشوری را گذرانده باشند و در زمینه بسته بندی بار تجربه و تخصص کافی را داشته باشند .

نکات مهم در بسته بندی بار هوایی

  • عدم استفاده از جعبه چوبی برای مبلمان و میز و صندلی
  • چیدمان اجناس درون بسته باید با توجه به نوع جنس
  • کیفیت متریال مصرفی بسته بندی بار
  • وزن حجمی بسته بندی بار

فرودگاه بین المللی جاکارتا

سوکارنا هاتو که به عنوان فرودگاه بین المللی جاکارتا شناخته شده است دارای سه ترمینال برای پروازهای داخلی و خارجی می باشد . این فرودگاه در بیست کیلومتری شمال غربی شهر در جزیره جاوا قرار دارد . این فرودگاه در نیم کره جنوبی و اندونزی جزء شلوغ ترین فرودگاه ها محسوب می شود . نام فرودگاه بین المللی جاکارتا بر اساس اولین رئیس جمهور و معاون رئيس جمهور اندونزی پس از استقلال خود، سوکرانو نام گذاری شده است .